У ДИТЯЧИЙ САДОЧОК КУПИЛИ ОДНАКОВУ КІЛЬКІСТЬ КОЛЬОРОВОГО ПАПЕРУ І КАРТОНУ.ЗА УПАКОВКИ КОЛЬОРОВОГО ПАПЕРУ,ЦІНА ЯКИХ 20 ГРИВЕНЬ,ЗАПЛАТИЛИ 180 ГРН,А ЗА КАРТОН 216 ГРН.ЯКА ЦІНА ОДНІЄЇ УПАКОВКИ КАРТОНУ? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
Гость
180/20=9уп. купили кол.паперу
216/9=24 грн коштує 1упаковка картону
Гость
шавоооооооооооооооооооооооо