У дві каструлі порівну розлили 8 л молока. З першої каструлі використали 3 л молока. Скільки літрів молока у першій каструлі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)8:2=4(молока в одній каструлі) 2)4-3=1(літр молока,що залишився в першій каструлі)
Гость
1 літр бо Якщо порівну розлили 8 літрів то 8:2=4(л)-у кожні1 каструлі І мінус 3 літри 4-3=1(л) Відповідь 1 літр молока у першій каструлі.