У двох прямокутників однакова ширина. Площа першого прямокутника 24см в квадраті, а його довжина - 8см. Площа другого прямокутника становить 21см в квадраті . Яка довжина другого прямокутника? Накресли цей прямокутник.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
24:8=3 (см) ширина первого пр-ка 21:3=7 (см) ответ: длина второго пр-ка 7 см
Гость
1.24:8=3(см)-ширина пр. 2.21:3=7(см)-довж. отiт :довж. прямокутника 7 см