У кімнаті Петрика вікно було відчинене з 14 години. Він помітив,що протягом першої години до кімнати влетіло - 3 комарі,упродовж другої години- 5, протягом третьої - 7 комарів тощо.Петро зачинив вікно і хотів заснути,але комарі...

У кімнаті Петрика вікно було відчинене з 14 години. Він помітив,що протягом першої години до кімнати влетіло - 3 комарі,упродовж другої години- 5, протягом третьої - 7 комарів тощо.Петро зачинив вікно і хотів заснути,але комарів у кімнаті було так багато,і кусали вони так боляче,що стало нестерпно.Скільки комарів залежало до Петрика в кімнату?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)3+5=8 (ком.)-залетіло за першу та другу годину разом; 2)8+7=15 (ком.) Відповідь:15 комарів всього залетіло.