У кімнаті випарилася краплина леткої рідини з молярною масою 160 г/моль. Визначте кількість молекул цієї рідини (як множник до 1016), яка потрапляє в легені людини, що знаходиться в кімнаті, під час кожного її вдиху. Маса крапл...

У кімнаті випарилася краплина леткої рідини з молярною масою 160 г/моль. Визначте кількість молекул цієї рідини (як множник до 1016), яка потрапляє в легені людини, що знаходиться в кімнаті, під час кожного її вдиху. Маса краплини 0,32 г, кімната має розміри 5x4x3 м, у легені людини за вдиху потрапляє 2,5 л повітря.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решение смотрите ниже. И да, привет 10-А)