У кошику лежать 8 червоних,4 зелених і 3 жовтих яблука.Навмання беруть одне з них.Яка ймовірність того.що воно виявиться не жовтим?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всего 8+4+3=15 яблок [latex]p_1= \frac{12}{15} [/latex] - ймовірність того.що воно виявиться не жовтим Проверка [latex]p_2= \frac{3}{15} [/latex]- ймовірність того.що воно виявиться жовтим [latex]p_1+p_2=1 [/latex] Ответ. [latex] \frac{12}{15} [/latex] - ймовірність того.що воно виявиться не жовтим