У Костика й Андрійка була однакова кількість касет. За кожні три Костикові касети Андрійко давав для обміну п'ять своїх. У кого касета стало більше і на скільки після чотирьох таких обмінів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3*4=12(кас.)- отримав Андрiйко 5*4=20(кас.)- Отримав Костик 20-12=8 (кас.)- стало бiллше у Костика В iдповiдь: на 8 касет сталоибiльше у Костика