У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1)Сонце не могло пробитися крізь вікові дерева 2)Буду я навчатися мови золотої у трави-весннки у гори крутої 3)Друг виявився порядної людиної 4)Будуть вік стояти біля ...

У котрому з поданих речень є дієслівний складений присудок? 1)Сонце не могло пробитися крізь вікові дерева 2)Буду я навчатися мови золотої у трави-весннки у гори крутої 3)Друг виявився порядної людиної 4)Будуть вік стояти біля броду посивілі верби-матері
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-в першому: сонце - підмет, не могло пробитися - складений дієслівний присудок(такий присудок завжди складається з інфінітива і допосіжного дієслова) - в четвертому: верби-матері - підмет, будуть стояти - скл. дієсл. присудок