У котрому з поданих речень є іменний складений присудок? 1. Благословен був спокій моєї душі (Коцюбинський). 2. Я співець степів широких, краю вільного співець (Чупринка). 3. Для нас у ріднім краю навіть дим солодкий та коханий...

У котрому з поданих речень є іменний складений присудок? 1. Благословен був спокій моєї душі (Коцюбинський). 2. Я співець степів широких, краю вільного співець (Чупринка). 3. Для нас у ріднім краю навіть дим солодкий та коханий (Леся Українка). 4. Між людьми буду жить, молодий і крилатий (Стельмах). 5. Нічка тиха і темна була (Лесі Українка)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.Я (є) співець степів широких,краю вільного співець.