У  кухні  на  дачі  у Вовочки  було  18 мух.Вовочка б'є мухобійкою 5 мух за хвилину , а в кухню  в  той  час залітає  2 мухи.Через який  час в кухні не залишиться мух ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я считаю что За минуту он ловил (если считать что еще залетали мухи) 3 мухи.  18:3=6
Гость
1) 18 - 5 = 13 2) 13 : 2 = 6 (хв.) Відповідь: за 6 хвилин мух не буде