У літньому таборі мрія в першу зміну відпочило 85 дітей у другу на 15 дітей більше ніж у першу зміну  а в третю  на 20 дітей менше ніж у другу зміну. скільки дітей відпочило в таборі мрія цього літа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
85+15=100 дітей відпочивало у другу зміну 100-20=80 дітей відпочивало у третю зміну 85+100+80=265 дітей всого відпочили в таборі =========================================