У ліву колонку випишіть слова з вставленою буквою е, у праву - з вставленою буквою и. Мат..матика, м..лкий, ос..литися, ж..брак, оп..тати, ж..раф, нав..сати, акт..вний, нам..рзати, ан..кдот, н..ктар, тр..вожний, р..зикувати, е...

У ліву колонку випишіть слова з вставленою буквою е, у праву - з вставленою буквою и. Мат..матика, м..лкий, ос..литися, ж..брак, оп..тати, ж..раф, нав..сати, акт..вний, нам..рзати, ан..кдот, н..ктар, тр..вожний, р..зикувати, ет..кет, бр..ніти, арт..стичність, ен..ргетичний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Математика                             милкий  оселитися                                опитати  жебрак                                     жираф  намерзати                                нависати   анекдот                                   активний  нектар                                      тривожний  енергетичний                           тривожний                                                   ризикувати                                                    етикет                                                   бриніти                                                   артистичність