У лотереї  100  білетів  з  номером  . знайдіть  імовірність  програшу  виграшних білетів  : 5?для  того  щоб вишити  18 одинакових  костюмів  необхідно  64, 8 м тканини . скільки  потрібно тканини щоб зшити  25  таких костюмів...

У лотереї  100  білетів  з  номером  . знайдіть  імовірність  програшу  виграшних білетів  : 5? для  того  щоб вишити  18 одинакових  костюмів  необхідно  64, 8 м тканини . скільки  потрібно тканини щоб зшити  25  таких костюмів? сплав  складається з  олова  міді та  сурми , взятих  у відношені  1:2:5.скільки  грамів  сурми  у  сплаві  якщо  міді  в ньому  6,8г? яка  маса  сплаву? рівняння  :
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5\100=0.05% вероятности 64.8\18*25=90м сурьма =6.8\2*5=17г масса=6.8\2*(1+2+5)=27.2г