У людини ангідротична дисплазія ектодерми(відсутність потових залоз) проявляється як зчеплена з Х-хромосомою рецисивна ознака. Альбінізм(відсутність пігментаці) обумовлений аутосомним рецисивний геном. У одногоподружжя, нормаль...

У людини ангідротична дисплазія ектодерми(відсутність потових залоз) проявляється як зчеплена з Х-хромосомою рецисивна ознака. Альбінізм(відсутність пігментаці) обумовлений аутосомним рецисивний геном. У одногоподружжя, нормального за цими двома ознаками, народився син з обома зазначеними аномаліями. 1Вкажіть генотип батька і матері 2. Яка ймовірність того. що у наступного сина також проявляться обидві ці аномалії? 3. Яка ймовірність того, що наступною дитиною буде нормальна дівчина?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - наявність пігмента (домінантна ознака) а - альбінізм (рецесивна ознака) В - наявність потових залоз (домінантна ознака) b - відсутність потових залоз (рецесивна ознака) Якщо у подружжя, нормального за цими двома ознаками, народився син з обома аномаліями, но батьки являються носіями альбінізму, а мати, крім цього, ще й носійкою ангідротичної дисплазії ектодерми. 1. Генотип батька - AaXBY     Генотип матері - AaXBXb   2.                     AXB        AXb          aXB         aXb AXB  AAXBXB  AAXBXb  AaXBXB  AaXBXb aXB  AaXBXB  AaXBXb  aaXBXB  aaXBXb AY     AAXBY     AAXbY    AaXBY     AaXbY aY     AaXBY     AaXbY    aaXBY     aaXbY Ймовірність того, что у настцпного сита такою проявляться обидві аномалії становить 6%. 3. Ймовірність того, що наступною дитиною буде нормальна дівчинка становить  38%.