У людини рецесивний алель (в) зумовлює глухонімоту,а домінантний алель (В) - нормальний слух.Від шлюбу глухонімої жінки з нормальним чоловіком народилась глухоніма дитина.Визначте генотипи батьків. Допоможіть,будь ласка!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: B-здоров b-глухонемота; Найти:генотипы(P): Решение: Так как родился глухонемой ребенок,то один из родителей должен быть гетерозиготен по доминантному признаку P:отец(Bb)  x  мать(bb) G:отец(B,b)     мать(b) F1:Bb-здоров;      bb-глухонемой; Ответ:отец(Bb)  x  мать(bb)