У людини рецесивний ген кольорової сліпоти локазізований в Х-хромосомі: а) які типи гамет утворює жінка з нормальним зором, батько якої страждав кольоровою сліпотою; б) які типи гамет утворює чоловік з нормальним зором, батько ...

У людини рецесивний ген кольорової сліпоти локазізований в Х-хромосомі: а) які типи гамет утворює жінка з нормальним зором, батько якої страждав кольоровою сліпотою; б) які типи гамет утворює чоловік з нормальним зором, батько якого страждав кольоровою сліпотою?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо:  А- норм. зір   а- кольорова сліпота  а) жінка  Х(А) Х(а) б) чоловік Х(А)У(А)