Впр 122 складіть за малюнками розповідь про зайця і його гостя кролика

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла зима! На  дворі було дуже холодно, йшов сніг. Кролик замерз і вирішив піти у гості до зайця.. Заєць зрадів побачивши кролика і одразу почав вгощати його смаколиками і своїми запасами на зиму. Коли сніг закінчився і у вІкОнЕчко заглянуло сонце,кролик пішов додому.