У магазин завезли картоплю. У перший день продали 135 кг картоплі,що склало 5 9 всієї завезоної кількості.Скілки кілограмів картоплі завезли в магазин?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весь картофель = 1 (целое) 135 кг - 5/9 (часть целого) --------------------------------------- 135 : 5 * 9 = 243 (кг) - стiлки кiлограмiв картоплi завезли в магазин (9/9 = 1). Вiдповiдь: 243 кг.