У металевій ванні масою 40 кг , яку наповнено 20 л машинного масла з температурою 17 С*
У металевій ванні масою 40 кг , яку наповнено 20 л машинного масла з температурою 17 С*, нагрівають мідні деталі масою 85 кг , яку кількість теплоти бeде витрачено якщо нагріти потрібно до 167 С*? Питома теплоємність сталі= 500 Дж/кгС* , питома теплоємність міді = 400 Дж/кгС* , питома теплоємність машинного масла 1680 Дж/кгС*, густина машинного масла 800кг/м3
Терміново!!!!!Завчасно велике дякую)))
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ полный и прауильный 136граммов