У нас зимують такі птахи .................... у теплі краї відлітають ............. навесні всі пт

У нас зимують такі птахи .................... у теплі краї відлітають ............. навесні всі птахи повертаються, вють гнізда і виводят маленьких пташенят. доповни речення потрібними словами з довідки..........довiдка: жайворонок, горобець, дятел, журавель, синиця, ластiвка, лелека, зозуля, голуб, грак, шпак.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У нас зимують такі птахи : жайворонок , горобець , синиці , голуби , грак шпак у теплі краї відлітають журавлі , ластівки , зозулі