У новорічному подарунку шоколадних цукерок у 7 разів більше , ніж карамелі . Скільки цукерок кожного виду було в подарунку, якщо карамелі на 66 штук менше, ніж шоколадних цукерок??
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
карамелі х шоколадних 7х всього 66 складемо рівняння 7х-х=66 6х=66 х=66:6 х=11 карамелі 11*7=77 шоколадних ================================