У павучка Ниточки домівка на високій ялині. У хатині він сплів собі столик,стільці. Сусідки сорока і білочка любили павучка Ниточку. Одного разу зірвався сильний вітер. Він порозкидав усі павучкові меблі,вирвав двері й знищив х...
У павучка Ниточки домівка на високій ялині. У хатині він сплів собі столик,стільці.
Сусідки сорока і білочка любили павучка Ниточку.
Одного разу зірвався сильний вітер. Він порозкидав усі павучкові меблі,вирвав двері й знищив хатку. Зажурився павучок. Сусіди пропонували йому допомогу. Але павучок твердо вирішив,що має побудувати нову хатку.
-Такий маленький,але не зламався!-говорили сусіди.-Небоїться труднощів,а наполеглево переборює їх. Молодець!
Довідка домівка (хатинка,будиночок), лапата (крислата,густа) мріяв (хотів,бажав), сильний (потужний,поривистий),зажурився (засумував),наполеглевий (завзятий,настирливий)
Потрібно скласти переказ до цього тексту,використовуючі слова з довідку.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У павучка будиночок на крислатій ялині. У хатині він сплів і столик, і стільці. Павучка Ниточку люби сорока і білочка, його сусідки. Одного дня зірвався поривистий вітер, який порозкидав всі павучкові меблі, вирвав двері і знищив хатку. Засумував павучок, але сусіди пропонували йому допомогу. Павучок вирішив, що має побудувати новий будиночок.
-Такий маленький , але не зламався!-говорили сусіди.-Не боїться труднощів, настирливо переборює їх. Молодець!