У першій залі 40 стільців по 5 у кожному ряді у другій залі -36 стільців по 9 у кожному ряді на скільки рядів більше в першій залі ніж у другій ? розвяжи задачу склавши вирази

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
40:5=8 рядов в 1 зале                                                                                                 36:9=4 ряда во 2 зале                                                                                                  8-4=4 (на 4 ряда больше в 1 зале)