У першому реченні підкресли іменники.Яким членом речення є кожен із них?За селом в чорній імлі спить ліс.Взимку під сніговим наметом він спить тихо-тихо.Одна біла берізка ніби спросоння вибігла на узлісся і зупинилася біля само...

У першому реченні підкресли іменники.Яким членом речення є кожен із них?За селом в чорній імлі спить ліс.Взимку під сніговим наметом він спить тихо-тихо.Одна біла берізка ніби спросоння вибігла на узлісся і зупинилася біля самої лісникової хати.Дряпає замерзлими вітами зацукроване морозом вікно - проситься до теплої домівки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Селом-обставина. Імла-обставина. Ліс- підмет. Наметом- обставина. Березка- підмет.  Узлісся- обставина. Хати- обставина. Вітами- додаток. Вікно- додаток. Домівки-додаток.