У поданих реченнях на місці вставте іменник з дужкою у потрібній відмінковій формі.позич мені (олівець олівця)рапок ,Віддай назад(олівець,олівця)він мій,діти поїли (кашу,каші),телята попили(воду,води),(газети,газет)ще не принос...

У поданих реченнях на місці вставте іменник з дужкою у потрібній відмінковій формі.позич мені (олівець олівця)рапок ,Віддай назад(олівець,олівця)він мій,діти поїли (кашу,каші),телята попили(воду,води),(газети,газет)ще не приносили.держи(язик,язика )за зубами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Позич мені олівець. Ввідай назад олівець він мій. Діти поїли кашу. Телята попили воду. Газети ще не приносили. Держий язика за зубами.