У поданих реченнях знайдіть синтаксично вільні і синтак¬сично нерозкладні словосполучення. Випишіть їх у дві колонки. 1. Тисячі листівок пройшли через Юркові руки (В. Коз.). 2. Частина кімнат пустувала (Ю. 3.). 3. На перон ви...
У поданих реченнях знайдіть синтаксично вільні і синтак¬сично нерозкладні словосполучення. Випишіть їх у дві колонки.
1. Тисячі листівок пройшли через Юркові руки (В. Коз.).
2. Частина кімнат пустувала (Ю. 3.).
3. На перон вибігло двоє військових (Ю. Я.).
4. Серпень з вереснем стискають один од¬ному правиці (М. Р.).
5. Трудитись має кожен, як бджола (Д. П.).
6. Бистрі, дужі, сильні духом, ідемо у дружбі ми (М. Т.).
7. Три тополі в орнім полі посадили школярі (А. М.).
8. Хто що знає, тим і хліб заробляє (Н. тв.).
9. Всю зиму піднімалися води Дніп¬ра, заливаючи плавні, озера (О. Довж
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прости я в 3 классе я не знаю!