У прямокутному трикутника (кут C дорівнює 90 градусів) катет AC=6 см і 3sinA=4sinB. 1.Знайти тангенс кута B трикутника ABC; 2.Знайдіть гіпотенузу AB (в сантиметрах) трикутни

У прямокутному трикутника (кут C дорівнює 90 градусів) катет AC=6 см і 3sinA=4sinB. 1.Знайти тангенс кута B трикутника ABC; 2.Знайдіть гіпотенузу AB (в сантиметрах) трикутни ка ABC. Помогите пожалуйста,буду очень благодарен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А тр-ке АВС sinA=BC/AB, sinB=AC/AB. 3ВС/АВ=4АС/А ВС=4АС/3=4·6/3=8 см. АВ=√(ВС+АС)=√(8+6)=10 см - это ответ. tgВ=АС/ВС=6/8=3/4=0.75 - это ответ.