У результаті реакції деякої маси алюмінію з хлором масою 7,1 г утворилося 8,9 г алюміній хлориду. Чи весь хлор вступив у реакцію? Якщо ні, то яка маса цієї речовини залишилася?В результате реакции некоторой массы алюминия с хло...

У результаті реакції деякої маси алюмінію з хлором масою 7,1 г утворилося 8,9 г алюміній хлориду. Чи весь хлор вступив у реакцію? Якщо ні, то яка маса цієї речовини залишилася? В результате реакции некоторой массы алюминия с хлором массой 7,1 г образовалось 8,9 г алюминий хлорида. Весь хлор вступил в реакцию? Если нет, то какова масса этого вещества осталась?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2Al+3Cl₂=2AlCl₃ M(AlCl₃)=132 M(Cl₂)=71 n(AlCl₃)=m/M=8,9/132=0,07 моль n(Cl₂)теоретически=0,1 моль n(Cl₂)практически=7,1/71=0,1 моль Весь хлор вступил в реакцию