У результаті взаємодії деякого двохвалентного металу масою 11,2 г з розчином HCL кислоти виділяється H2 об'ємом 4,48 л визначити цей метал ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11.2 г                         4,48 л Me + HCl = MeCl2 + H2 х г                              22,4 л  х=56 г  Цей метал - Ферум, молярна маса - 56 г/моль Відповідь: Ферум