У родині,де двоє батьків мають нормальний зір,нвродилося кілька дітей з нормальним зором і один хлопчик-дальтонік.Чим це можна пояснити?Які генотипи батьків і дітей?Розвязання цієї задачі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А - ген нормального зору а- ген дальтонізму Батьки Аа *Аа діти АА:Аа: Аа:аа батьки були гетерозиготиі носіями дальтонізму