У сім'ї четверо братів.Тарас нижчий за Віктора еа стільки ж сантиметрів, на скільки він вищий за Петра,а Остап нижчий від Петра на ту саму кількість сантиметрів.Якого зросту Остап?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найнижчого. Дізнатись його зріст можна, віднявши від зросту Віктора 3х, х= зріст Віктора - зріст Тараса. Має бути дано хоча б два зрости