У скільки разів архімедова сили яка діє на тіло що повністю занурине у воду більше ніж у гасі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Fa=ρgV; Нам нужно найти отношение силы Архимеда на тело, погруженное в воду, к силе Архимеда на тело, погруженное в керосин. ρкеросина=800кг/м^3; ρводы=1000кг/м^3;  [latex] \frac{Fa(voda)}{Fa(kerosin)}= \frac{p(v)*g*V}{p(k)*g*V} [/latex] Fa(воды)/Fa(керосина)=1.25 Ответ: сила больше в 1.25 раз