У скільки разів зменшиться електричний опір мідного кабелю,якщо його остудити від 0 (градусів за цельсієм) до -80 градусів за цельсієм?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
за формулою [latex] R_{T}= R_{0}(1+ \alpha ( T_{k}- T_{0}) [/latex] визначаємо на скільки змінився опір провідника. Дано: [latex] T_{0}=0 [/latex]градусів [latex] T_{k} [/latex]=-80 градусів [latex] \alpha =4,3* 10^{-3} K^{-1} [/latex] Розв'язання [latex] R_{T}= R_{0}(1+4,3* 10^{-3}*(-8)*10)= R_{0}(1-0,344)=0,656 R_{0}; [/latex] Тобто опір провідника став [latex]0,656 R_{0} [/latex]