У скільки разів зменшиться швидкість прямої реакції 2so2+o2-2so3,якщо при постійній температурі тиск газової суміші зменшити в 4 рази?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Реакція проходить з зменшенням об'єму продукта реакції. За принципом Ле Шательє, якщо тиск газової суміші зменшити в 4 рази, то швидкість хімічної реакції зменьшиться в 4 рази за рахунок зменьшення енергії активації.