У суху пробірку помістіть трохи кристалічного натрій. гідрогенкарбонату та закрийте пробкою з газовідвідною трубкою, кінець якої занурте у пробірку з невеликою кількістю вапняної води.Прогрійте спочатку всю пробірку, а потім те...

У суху пробірку помістіть трохи кристалічного натрій. гідрогенкарбонату та закрийте пробкою з газовідвідною трубкою, кінець якої занурте у пробірку з невеликою кількістю вапняної води.Прогрійте спочатку всю пробірку, а потім те місце, де знаходиться сіль.Нагрівання треба проводити доти , доки не вудбудуться зміни у пробірці. У результаті утворюєься------ Рівняння реакції---- Карбон 4 оксид можна одержати в резултаті реакції----- Карбон можна перевеси в гідрогенкарбонати при---- Гідрогенкарбонати перетворюються в карбонати за таких умов------ Якісною  реакцією на карбонати є----------- Кто нибудь, пожалуйста, помогите!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У результаті утворюється карбон (4) оксид СО2 РХР: 2NaHCO3 => Na2CO3 + CO2 + H2O Карбон 4 оксид можна одержати в результаті реакції  NaHCO3 + CH3COOH = CH3COONa + CO2 + H2O Карбон можна перевести в гідрогенкарбонати при Na2CO3 + CO2 + H2O = 2NaHCO3 Гідрогенкарбонати перетворюються в карбонати за таких умов: при нагріванні Якісною  реакцією на карбонати є: кислота  СО₃²⁻ + Н⁺ = СО₂ + Н₂О