У циліндрі паралельно його осі проведено площину, яка перетинає основу циліндра по хорді довжиною а і відтинає від кола основи дугу α . Визначити відстань від осі циліндра до площини перерізу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Позначемо відстань від осі циліндра до площини перерізу літерой h. [latex]h= \frac{a}{2tg \frac{ \alpha }{2} } [/latex]