У тюркських мовах це слово означало ,ледар, та,гульвіса,тож напевно цей український магнат і князь із старовинного роду Гедиміновичів був би вельми ображений якби почуві шо його називають так,Однак у сучасних енциклопедичних дж...

У тюркських мовах це слово означало ,ледар, та,гульвіса,тож напевно цей український магнат і князь із старовинного роду Гедиміновичів був би вельми ображений якби почуві шо його називають так,Однак у сучасних енциклопедичних джерелах цьго магната називають соме цим прізвиськом.Про кого йдеться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перший гетьман України князь Дмитро Іванович Байда-Вишневецький(у тюркських мовах байда-це ледар та гульвіса).