У вагоні потяга, що має швидкість 20 м/с, у напрямі його руху йде людина із швидкістю 3,6 км/год.Визначте її міщення на 3 с відносно вагона і відносно залізничного полотна.Рух вважається рівномірним.Будь-ласка допоможіть.!

У вагоні потяга, що має швидкість 20 м/с, у напрямі його руху йде людина із швидкістю 3,6 км/год.Визначте її міщення на 3 с відносно вагона і відносно залізничного полотна.Рух вважається рівномірним. Будь-ласка допоможіть.!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рух потяга на 3-й секунде 60 метров, а человека 3 метра