У ванну налили 12 л.води. А потім відкрила кран, через який у ванну вливається 6 літ?
У ванну налили 12 л.води. А потім відкрила кран, через який у ванну вливається
6 літ??ів води за хвилину,і злив,через який вода вилтвається. Через 12 хв. води у ванні не стало. З якою швидкістю вода виливалася з ванни?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 12 + 6*12 = 12 + 72 = 84 (л) - всего воды налилось в ванну
2) 84 : 12 = 7 (л/мин) - скорость выливания воды
Ответ: вода выливалась из ванной со скоростью 7 литров в минуту.