У всіх віршиках слова, що пишуться однаково (омоніми), є іменником і дієсловом,крім одного.Якого? а) іжачиха сину шила Чобітки без голки й шила. б)Ти, мій вогнику,гори, Доки я зійду з гори. в)Олексій дививсь з-під брів i cлiдом...

У всіх віршиках слова, що пишуться однаково (омоніми), є іменником і дієсловом,крім одного.Якого? а) іжачиха сину шила Чобітки без голки й шила. б)Ти, мій вогнику,гори, Доки я зійду з гори. в)Олексій дививсь з-під брів i cлiдом за братом брiв. г)А комар години цiлi Все тиняється без цiлi.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г) А комар години цiлi Все тиняється без цiлi.