У якім сказе , дзе стаяць пытальнікі ,спалучэнне слоў не трэба адзяляць коскамі? Ніхто? нават вецер ?не кранае галін яблынь і груш у белай квецені. Лес ?пераважна дубровы? стаяў на ўзгорку. У паход выбралася? пераважна моладзь....

У якім сказе , дзе стаяць пытальнікі ,спалучэнне слоў не трэба адзяляць коскамі? Ніхто? нават вецер ?не кранае галін яблынь і груш у белай квецені. Лес ?пераважна дубровы? стаяў на ўзгорку. У паход выбралася? пераважна моладзь. На палях ?апрача пшаніцы ?рассцілаюцца цэлыя лясы сланечніку. Вада ў возеры пацямнела і стала нібы гусцейшая? асабліва ля супрацьлеглага берага.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у паход выбралася пераважна моладзь.