У якому місті і на скільки хвилин Сонце заходить пізніше- у Києві(50градусів пн.ш.,30,5градусів сх.д.)чи Львові(50градусів пн.ш.,24градуси сх.д.)?Поясніть свої обчислення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у Львові Сонце заходить пізніше. 1) 30,5 град.віднімаємо 24 град.=6,5 град. - це різниця в градусах між цими двома містами. 2) знаємо, що 1 хвилина -це 4 градуси, тому 6,5 множимо на 4=26 хвилин. Відповідь: на 26 хв. пізніше зайде Сонце у Львові, ніж у Києві.