У якому реченні допущено стилістичну помилку? 1.Українська мова є одним з вирішальних чинників національної самобутності українського народу (Із Закону «Про мови в Українській РСР»). 2.В нашій мові – думки і мрії наших предків ...

У якому реченні допущено стилістичну помилку? 1.Українська мова є одним з вирішальних чинників національної самобутності українського народу (Із Закону «Про мови в Українській РСР»). 2.В нашій мові – думки і мрії наших предків про волю і щастя, боротьба і звитяга, їхнє одвічне трудолюбство і мрійлива душа (Ю. Мушкетик). 3. Мова наша живе, не дивлячись на заборони і переслідування на протязі століть (3 розмови). 4.Українська література завжди розкривала красу рідного слова, відомого своєю винятковою співучістю, місткістю і гнучкістю (Із словника-довідника). 5.Державна мова – закріплена традицією або законодавством мова, уживання якої обов’язкове в органах державного управління (3 енциклопедії).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3. Мова наша живе, не дивлячись на заборони і переслідування на протязі століть (3 розмови). потрібно писати ПРОТЯГОМ СТОЛІТЬ