У якому реченні не прямий порядок слів?а) Висока гора спускалась покатом і обірвалась над самою Россю;б) Садок тішиться підсиненим туманцем дозрілих слив;в) Степ спочиває, набирається прохолоди після денної сліпучої спеки;г) Гу...

У якому реченні не прямий порядок слів? а) Висока гора спускалась покатом і обірвалась над самою Россю; б) Садок тішиться підсиненим туманцем дозрілих слив; в) Степ спочиває, набирається прохолоди після денної сліпучої спеки; г) Густо-прегусто висипали зорі на небі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г зорі висипа буде прямий а так не прямий