У якому рядку усі слова становлять синонімічний ряд: А. ретельний, дбайливий, сумлінний, поважний; Б. небокрай, горизонт, крайнебо, виднокруг; В. чимчикувати, крокувати, з'являтися, ступати; Г. лагідний, тихий, добросовісний, с...

У якому рядку усі слова становлять синонімічний ряд: А. ретельний, дбайливий, сумлінний, поважний; Б. небокрай, горизонт, крайнебо, виднокруг; В. чимчикувати, крокувати, з'являтися, ступати; Г. лагідний, тихий, добросовісний, сумирний.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б. небокрай, горизонт, крайнебо, виднокруг;
Гость
                                                                                                                                                            Б. небокрай, горизонт, крайнебо, виднокруг