У якому рядку в усіх словах приголосні тверді? А Працювати,життя,хазяїн,монета,година. Б Поличка,сила,рік,струна,смужка. В Сказати,полотно,сон,велосипед,весна. Г Навчати

У якому рядку в усіх словах приголосні тверді? А Працювати,життя,хазяїн,монета,година. Б Поличка,сила,рік,струна,смужка. В Сказати,полотно,сон,велосипед,весна. Г Навчати ся,влітку,людина,серце,зірочка. Д Сонце,мріяти,море,розмова,береза.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В усіх словах приголосні тверді у рядку В