У якому рядку всі слова є багатозначними? Відповідь аргументуйте. 1.Абонент, балерина, витязь, голос, диктант. 2.Баян, веранда, голка, Київ, космос. 3.Азбука, виписувати, баба, вага, багатий. 4.Бігти, вершник, голова, дружина, ...

У якому рядку всі слова є багатозначними? Відповідь аргументуйте. 1.Абонент, балерина, витязь, голос, диктант. 2.Баян, веранда, голка, Київ, космос. 3.Азбука, виписувати, баба, вага, багатий. 4.Бігти, вершник, голова, дружина, аеропорт. 5.Агротехнік, відкривати, графин, міф, пілот.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь - 3 Всі слова є багатозначними через те, що можуть вживатися в словосполученнях з різним змістом.