У якому рядку всi словосполучення iменниковi? а)Ручка у дверей, шапка господаря, сторiнка з книжки, чашка для молока б)бiлий от вiтру, червоний вiд сорому, неспокiйний через знервованiсть в) з десяти ящикiв, дехто з вас, возив ...

У якому рядку всi словосполучення iменниковi? а)Ручка у дверей, шапка господаря, сторiнка з книжки, чашка для молока б)бiлий от вiтру, червоний вiд сорому, неспокiйний через знервованiсть в) з десяти ящикiв, дехто з вас, возив сiно, демонстрував задоволення г)утричi швидше, iшов по стежцi
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ответ а)Ручка у дверей, шапка господаря, сторiнка з книжки, чашка для молока