У завданнi 9 потрiбно визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термiнiв i понять, узагальнити й указати правове явище, якому вони вiдповiдають, та пояснити його 9. Конституція; _________________ ;засоби масової і...
У завданнi 9 потрiбно визначити пропущене та зайве в запропонованому ланцюжку термiнiв i понять, узагальнити й указати правове явище, якому вони вiдповiдають, та пояснити його
9. Конституція; _________________ ;засоби масової інформації; підзаконні нормативно-правові акти - це _________
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зайве (засоби масової інформації), вставити можна (закони ) і все це - елементи законодавства