Учні вивчають одноклітинний організм. За допомогою мікроскопа помічено такі особливості будови: має одне ядро, 2 скоротливі вакуолі, війки. Укажіть групу, до складу якоі може входити цей організм. а) царство Бактеріі; б) клас ...

Учні вивчають одноклітинний організм. За допомогою мікроскопа помічено такі особливості будови: має одне ядро, 2 скоротливі вакуолі, війки. Укажіть групу, до складу якоі може входити цей організм. а) царство Бактеріі; б) клас Інфузоріі в) клас Джгутикові г) клас Саркодові.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це клас  Інфузорії. А мова йде про представницю цього класу-інфузорію туфельку. Хай щастить!